Horozoğlu Nakliyat Ev Taşıma Araçları

horozoğlu nakliyat araçları

Ev Nakliyesi Vasıtaları, aslen bu işe uygun araçlar olması nedeni ile, spesifik üretilen taşıtlardır. Tüm taşıma vasıtalarının arka yönde manevraları için ses ikazlı arka gidiş algılayıcıları olması, korunaklı dorseleri olması, ideal sarsıntı azaltıcı organizma, sözü edilen özel detaylardan bir kısmıdır.

Ev taşıma şirketleri, yüksek hizmet standardı düşüncesiyle, her bir taşıma aracında zorunlu olan ayrıntıları düşünmek suretiyle standartların yükseğinde hizmet yapabilme uğraşı içine girerler. Taşıma uzaklığını hesaba koyarak gerektiğini düşünürlerse ikinci bir araç soförü yöntemini tatbik ederler ve bu şekilde yüksek güvenlik önlemleri noktasındaki hassasiyeti ortaya koyarlar.

Evden eve nakliye veyahut büro nakliyesi kamyonları, taşıyabildiği hacime bakılarak farklı kapsamlarda yeğlenmektedir. Araç kasasının boyutu yaklaşık olarak 3 - 4 metreye kadar olan taşıtlar çoğunlukla kısmi yük taşımacılığında, tek odalı dairelerin yahut büroların taşımacılığında kullanılırken, araç kasasının uzunlukları 3 - 4 mt.den fazla ve yaklaşık olarak yirmi beş - otuz m3 civarında malzeme alabilen ortanca boyda nakliye araçları genel anlamda 90 - 100 m2'nin daha azı büyüklükte olan iki artı bir, iki artı iki dairelerin nakliyesinde veya normal büyüklükteki iş yerlerinin nakliyesi amacıyla opere edilmektedir. Daha büyük hacimli ve taşıma kapasiteli olan On tekerli nakliyat araçları ise kırkbeş - elli m3'ten daha çok yük taşıyabilmeleri gerekçesiyle genel manada daha yüksek m2'li iki artı bir 'den geniş daire yahut binalar ile şirket nakillerinde yada iller arası taşımada opere edilmektedir.

Evden eve nakliye ve iş yeri nakliye taşıtları çelik dorseli ve kasa kapı bölümlerinin emniyetle kapatılabilecek olmaları gerekmektedir. Böylece uzun mesafeli ve sarp yol güzergahında araç kapaklarının istek dışı açılımlarının engellenmesi ve nakledilen yük ve eşyaların güvenliği temin edilmiş olur.

Dorse içerisinde eşyalarınızın hareketsiz halde olmalarını temin eden halatların mevcut olmaları ve ayrıca daha evvel ambalajlanmış durumda bulunsa da taşıt içinde taşınan möble ve beyaz eşyaların ekstra güvenliği gayesiyle dorse iç aksamının suntalemle yahut halıfleksle kaplatılmış şekilde mecburidir.

Horozoğlu Nakliyat kamyon ve kamyonetleri ile mobil asansörleri, İstanbul şehiriçi taşımacılıkta ve İstanbul'den tüm illere illerarası nakliyede hizmet verdiğimiz şahıs ve kuruluşların tüm istemlerini yerine getirebilecek nicelik ve muhtelifte ve bakım ve onarımları sistematik yürütülen araçlardan oluşmaktadır.

Tenteli kasası bulunan kamyon veya tırlar, evden eve taşıma hususunda asla doğru olamaz. Bu tip kamyon veya tırlarla ev eşyası nakletmek, eşyalarınızın çizilme ya da kırılma ihtimalini en yüksek orana yükseltir. Bundan dolayı, evden eve nakliye işlemlerinde taşıma bölmeleri çelik olan kamyon veya tırlar seçilmelidir.
Müşteri Yorumlarından Örnekler

 • img
  By Alican KANDEMİR

  İstanbul içinde mevcut bulunan dairemi Horozoğlu Taşımacılık firmasıyla Erzurum'a taşıdım. Horozoğlu Nakliye, iller arası evden eve nakliye mevzuunda tavsiye edilen bir nakliyat şirketi. Adeta eksiksiz bir hizmetle karşılaştım. Eşyalarımı taşımaya gelen ekibe teşekkür ediyorum. Tüm evimdeki eşyaları ambalajladılar. Tertipli ve aynı zamanda sistemli iş yaptılar. Horozoğlu Nakliyeyi tüm taşınmak isteyenlere tavsiye ediyorum.

 • img
  By Feyyaz DOĞAN

  İstanbul içinde Horozoğlu Nakliyatla taşındım. Caner bey ile beraberindeki arkadaşlar tamamen ehil bir halde vazifelerini ifa ettiler. Herhangi bir eşyaya hasar vermeden özenli bir biçimde transfer işlevini yerine getirdiler ve sıkıntısız bir halde taşınma işlemlerimizi tamamladılar. Biz memnun kaldık, sorun yaşamadık. Horozoğlu Taşımacılığı İstanbul ve etrafındaki bölgede ev nakliyat hususunda taşınmak isteyen herkese rahatlıkla önerebilirim.

 • img
  Byn Fazilet YALÇINKAYA

  İstanbul içerisinde asansörlü ev taşıma hizmetleri düzeneği bulunan nakliye şirketlerini incelediğimde, Horozoğlu Taşımacılık şirketinin başka şirketlere kıyasla daha çok güvenli olduğunu fark ettim ve eşyalarımın nakliyesi konusunda bu şirketle çalışmayı kabul ettim. Horozoğlu Nakliyat yetkilisi Alper bey ile sürekli görüşme halinde olduk ve evimin nakliyesi kolayca sonuçlandırıldı. Herhangi sorunla karşılaşmadım. Hiç bir eşyam hasar almadı. Firmanın benimle ilgilenen tüm personeline ve Horozoğlu Nakliye şirketine teşekkür ederim. Bu firmayı tüm İstanbul'de bulunanlara da rahatlıkla tavsiye edebilirim.