Horozoğlu Nakliyat İletişim Bilgileri

iletiiim

Ev nakliyat , büro nakliyesi , asansörlü ev nakliye şehirlerarası taşımacılık , uluslararası evden eve nakliyat veya ev eşyası depolama benzeri asli hizmet unsurlarımız ve de farklı taşıma gereksinimleriniz doğrultusunda kuruluşumuz ile sayfamızda bulunan iletişim bilgilerimiz aracılığıyla temasa geçebilirsiniz.

Şirketimizle bağlantıya geçtiğinizde, ücretsiz bilirkişi hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Mrk. Adr: Kozyatağı Mah. Kadıköy / İSTANBUL

İstanbul Merkez: 0532 776 5426

Çağrı Merkezi: 444 0 723
Müşteri Yorumlarından Örnekler

 • img
  By Şerafeddin YILMAZ

  İstanbul içerisinde mevcut bulunan dairemi Horozoğlu Nakliye firması ile Kocaeli'ne taşıdım. Horozoğlu Taşımacılık, iller arası evden eve nakliye hususunda tavsiye edilen bir şirket. İleri düzey bir hizmetle karşılaştım. Eşyalarımı taşımaya gelen arkadaşlara teşekkür ediyorum. Tüm evimdeki eşyaları paketlediler. Özenli ve muntazam hizmet verdiler. Horozoğlu Nakliyeyi taşınmak isteyen herkese tavsiye ediyorum.

 • img
  By Faruk ÖZDEMİR

  İstanbul içinde Horozoğlu Nakliyat ile taşındım. Bahadır bey ile beraberindeki arkadaşlar gerçekten elit bir halde vazifelerini tamamladılar. Herhangi bir eşyaya hasar vermeden itinalı bir biçimde transfer işlevini yerine getirdiler ve arızasız bir halde taşınma işlemlerimizi icra ettiler. Biz memnun kaldık, sorun yaşamadık. Horozoğlu Taşımacılığı İstanbul bölgesindeki ev nakliyat ihtiyaçları için herkese rahatlıkla önerebilirim.

 • img
  Byn Elif KANDEMİR

  İstanbul içerisinde asansörlü nakliyat yapan firmaları incelediğimde, Horozoğlu Nakliyat şirketinin diğerlerine göre daha çok güvenli olduğunu düşündüm ve dairemin taşınması gayesiyle bu firma ile anlaştım. Horozoğlu Nakliyat yetkilisi Abidin bey ile irtibat halinde olduk ve eşyalarımın nakliyesi zahmetsizce neticelendirildi. Hiçbir problemle karşılaşmadım. Herhangi eşyam hasar almadı. Firmanın tüm elemanlarına ve Horozoğlu Nakliyata teşekkür ederim. Horozoğlu Nakliyatı tüm İstanbul'de oturanlara da rahatlıkla tavsiye edebilirim.