İstanbul Asansörlü Evden Eve Nakliyat

asansörlü evden eve nakliyat

Evden Eve Nakliyat herkes için zor ve karışık bir faaliyet durumunda bulunsa da nakliye sektörü ve teknik altyapıdaki gelişmeler yardımıyla son süreçlerde ciddi biçimde kolaylaşmış ve güvenceli duruma ilerlemiştir.

Asansörlü ev nakliyat veya ofis nakliyesi , söz konusu nakliye şekillerinden bir tanesidir ve taşınma işlemini ciddi biçimde zahmetsizleştirmiştir. Taşıması sıkıntılı ve büyük ev eşyalarının, asansör kullanılarak icra edilen nakliyat aracılığı ile yeni yerine taşınması, nispeten az bir zamanda ve ayrıca daha güvenli şekilde icra edilebilmektedir. Asansörlü nakliyat kullanmakta olan nitelikli bir nakliye organizasyonu katkısıyla ev veya ofis taşıma eskisi gibi külfetli bulunmayacak ve deyim uygun olacaksa keyif verecektir.

Asansör kullanılarak yapılan taşımacılık alanlarında altyapısında mevcut bulunan kurumsal mobil ve kurmalı asansörleriyle hizmet sunan kuruluşumuz, eşya ve yüklerinizin hasar görmeden nakledilmesini temin eder.

Asansörlü Taşımacılık süreçleri öncesi eşya taşıma programı yapılır. Nakilleri yapılacak malzeme ve materyallerin tespiti sonucunda asansörün gerekeceği malzeme ve materyallerin bulunduğu da tespit edilirse, ev taşıma programına asansör aracı kullanılması da dahil edilir. Asansör kullanmak suretiyle birey kuvvetinin kâfi olmadığı ağırlık ve büyüklükte bulunabilecek malzemeler, zorlanmadan taşınabilir. Asansör kullanılarak yapılan taşıma faaliyetleri, nispeten kısa sürede yerine getirilebilir. İnsanların oldukça geniş bir zamanda taşıyabildiği ev eşyaları, asansör kullanılarak yapılan nakliyat hizmetleri sayesinde dakikalar zarfında istenen yerine taşınabilir.

Asansörlü ev taşıma fiyatları , taşınacak dairenin çevre koşullarına, kat durumuna ve kullanılacak asansörlü evden eve nakliyat vasıtasına göre farklılık gösterir. Fiyat belirlemede esas alınan nokta ise asansör aracının kullanılacağı sürenin uzunluğudur.
Müşteri Yorumlarından Örnekler

 • img
  By Şerafeddin YILMAZ

  İstanbul içerisinde mevcut bulunan dairemi Horozoğlu Nakliye firması ile Kocaeli'ne taşıdım. Horozoğlu Taşımacılık, iller arası evden eve nakliye hususunda tavsiye edilen bir şirket. İleri düzey bir hizmetle karşılaştım. Eşyalarımı taşımaya gelen arkadaşlara teşekkür ediyorum. Tüm evimdeki eşyaları paketlediler. Özenli ve muntazam hizmet verdiler. Horozoğlu Nakliyeyi taşınmak isteyen herkese tavsiye ediyorum.

 • img
  By Faruk ÖZDEMİR

  İstanbul içinde Horozoğlu Nakliyat ile taşındım. Bahadır bey ile beraberindeki arkadaşlar gerçekten elit bir halde vazifelerini tamamladılar. Herhangi bir eşyaya hasar vermeden itinalı bir şekilde transfer işlevini yerine getirdiler ve arızasız bir halde taşınma işlemlerimizi icra ettiler. Biz memnun kaldık, sorun yaşamadık. Horozoğlu Taşımacılığı İstanbul bölgesindeki ev nakliyat ihtiyaçları için herkese rahatlıkla önerebilirim.

 • img
  Byn Elif KANDEMİR

  İstanbul içerisinde asansörlü nakliyat yapan firmaları incelediğimde, Horozoğlu Nakliyat şirketinin diğerlerine göre daha çok güvenli olduğunu düşündüm ve dairemin taşınması gayesiyle bu firma ile anlaştım. Horozoğlu Nakliyat yetkilisi Abidin bey ile irtibat halinde olduk ve eşyalarımın nakliyesi zahmetsizce neticelendirildi. Hiçbir problemle karşılaşmadım. Herhangi eşyam hasar almadı. Firmanın tüm elemanlarına ve Horozoğlu Nakliyata teşekkür ederim. Horozoğlu Nakliyatı tüm İstanbul'de oturanlara da rahatlıkla tavsiye edebilirim.