İstanbul Eşya Depolama

eşya depolama istanbul

Eşya depolama, işletmemizin organize ettiği profesyonel hizmetler arasında bulunmaktadır. Eşya barındırma, muhafaza altına alınması icab eden bir malzemenin (örnek olarak araba ve motorlu araçlar, büro eşya ve malzemeleri, konutlarınızda var olan eşyalar, muhafaza etmeniz icab eden fazlalık eşya ve malzemeler, değerli kutular ve bunlara benzer malzemeler) korunaklı binalarda ve hususi bölmelerde koruma altına alınması manası taşımaktadır.

Şirketimiz, İstanbul'de eşya taşıma ve iş yeri nakliye süreçleriyle müştereken, hizmet verdiği şahıs ve kuruluşların talepleri çevresinde makul ücretlerle az veya geniş süreliğine eşya koruma işlemleri de uygulamaktadır. 1 sene veya daha fazla periyotta eşya muhafazası sözleşmelerinde tek sefere mahsus olacak şekilde nakliyat bedelsizdir.

Devamlı olarak olarak güvenlik personeli vasıtasıyla muhafaza altında bulunan antrepolarımız, yangın çıkması, soygun ve benzeri olumsuz koşullara karşılık da ayrıca güvencelidir.

Sigortalanmak suretiyle depomuzda muhafaza edilen emanetleriniz, meydana gelebilecek hasarlara karşın güvence kapsamı içine dahil edilmiş olacaktır.

Şirketimizce uygulanan eşya depolama maliyetleri , son derece uygundur. Planlamada belirtilen dışında ekstra ücret ilave edilmemektedir. Tüm maliyet, planlamada müşterilerimize söylenmektedir. Müşterilerimizin rızalarının hedeflendiği eşya muhafazası kapsamında, mecburiyet arzeden her şey şirketimizce planlanmıştır.

Güvenli bir kuruluşa eşya ve malzemelerinizi emanet vermek istiyorsanız, kuruluşumuzun eşya muhafaza hizmetiyle bu düşüncenizi uygulamaya koyabilirsiniz. Güvenilirliği tescillenmiş eşya muhafazası hizmetinde, şirketimiz açısından asli faktör daima müşteri memnuniyetinin kazanılmasıdır.
Müşteri Yorumlarından Örnekler

 • img
  By Alpaslan KANDEMİR

  İstanbul içinde mevcut bulunan dairemi Horozoğlu Taşımacılık firmasıyla Erzurum'a taşıdım. Horozoğlu Nakliye, iller arası evden eve nakliye mevzuunda tavsiye edilen bir nakliyat şirketi. Adeta eksiksiz bir hizmetle karşılaştım. Eşyalarımı taşımaya gelen ekibe teşekkür ediyorum. Tüm evimdeki eşyaları ambalajladılar. Tertipli ve aynı zamanda sistemli iş yaptılar. Horozoğlu Nakliyeyi tüm taşınmak isteyenlere tavsiye ediyorum.

 • img
  By Mehmet DOĞAN

  İstanbul içinde Horozoğlu Nakliyatla taşındım. Caner bey ile beraberindeki arkadaşlar tamamen ehil bir halde vazifelerini ifa ettiler. Herhangi bir eşyaya hasar vermeden özenli bir biçimde transfer işlevini yerine getirdiler ve sıkıntısız bir halde taşınma işlemlerimizi tamamladılar. Biz memnun kaldık, sorun yaşamadık. Horozoğlu Taşımacılığı İstanbul ve etrafındaki bölgede ev nakliyat hususunda taşınmak isteyen herkese rahatlıkla önerebilirim.

 • img
  Byn Fatıma YALÇINKAYA

  İstanbul içerisinde asansörlü ev taşıma hizmetleri düzeneği bulunan nakliye şirketlerini incelediğimde, Horozoğlu Taşımacılık şirketinin başka şirketlere kıyasla daha çok güvenli olduğunu fark ettim ve eşyalarımın nakliyesi konusunda bu şirketle çalışmayı kabul ettim. Horozoğlu Nakliyat yetkilisi Alper bey ile sürekli görüşme halinde olduk ve evimin nakliyesi kolayca sonuçlandırıldı. Herhangi sorunla karşılaşmadım. Hiç bir eşyam hasar almadı. Firmanın benimle ilgilenen tüm personeline ve Horozoğlu Nakliyat şirketine teşekkür ederim. Bu firmayı tüm İstanbul'de bulunanlara da rahatlıkla tavsiye edebilirim.