İstanbul Ofis Taşımacılığı

iş yeri taşımacılığı istanbul

Kurumumuz İstanbul Büro Nakliye kurumları arasında güçlü organizasyon özelllikleri ve ayrıca koşulsuz müşteri tatmini düşüncesiyle ciddi işletmelerdendir.

İşyeri transferi öteki lojistik tiplerine nispeten çok daha titizlik ve aynı zamanda ehliyet gerektiren bir nakliyat işidir.

İşyerinizin nakledilmesi hususunda işletmemizle temasa geçtiğinizde ilk aşamada ekspertiz işlemlerinde vazifelendirdiğimiz personelimiz eşyalarınızın bulunduğu adrese gelir ve iş yerinizin taşıma koşullarını analiz eder. Analiz işlemi sonrasında nakil planı çıkartılır.

Nakliye hizmetinin gerçekleştirildiği gün nakliyenin daha süratli ve kolay olabilmesi doğrultusunda iş yeri sınıf sınıf işlem yapılarak nakledilir. Dökümanların olduğu dolaplar ve mobilyaların sökülümleri nispeten düzgün olabilmesi sebebiyle elektrikli vidalama tercih edilmektedir. İş yerinizde mevcut olan bütün ofis eşyası yurtdışından ithal ettiğimiz baloncuklu naylonlara sarılarak ambalajlanır. Dosyalar ile diğer malzemeler kolilenir ve üstlerine odayı kullanan kişinin ve odanın adı yazılmak suretiyle karışıklıkların önüne geçilir.

Şirketimiz iş yeri taşımacılığı işlemlerini teminat altına dahil etmektedir.

İstanbul Ofis Taşıma faaliyet alanında uzun zamandan beri önder konumunu muhafaza eden şirketimiz Horozoğlu Nakliye, güvenilirlik ve sadakatle büro nakliye gereksiniminde olanlara hizmetlerde bulunmaktadır.
Müşteri Yorumlarından Örnekler

 • img
  By Muhammed ÖZER

  İstanbul içinde mevcut bulunan dairemi Horozoğlu Taşımacılık firmasıyla Erzurum'a taşıdım. Horozoğlu Nakliye, iller arası evden eve nakliye mevzuunda tavsiye edilen bir nakliyat şirketi. Adeta eksiksiz bir hizmetle karşılaştım. Eşyalarımı taşımaya gelen ekibe teşekkür ediyorum. Tüm evimdeki eşyaları ambalajladılar. Tertipli ve aynı zamanda sistemli iş yaptılar. Horozoğlu Nakliyeyi tüm taşınmak isteyenlere tavsiye ediyorum.

 • img
  By Gürbüz VURAL

  İstanbul içinde Horozoğlu Nakliyatla taşındım. Caner bey ile beraberindeki arkadaşlar tamamen ehil bir halde vazifelerini ifa ettiler. Herhangi bir eşyaya hasar vermeden özenli bir biçimde transfer işlevini yerine getirdiler ve sıkıntısız bir halde taşınma işlemlerimizi tamamladılar. Biz memnun kaldık, sorun yaşamadık. Horozoğlu Taşımacılığı İstanbul ve etrafındaki bölgede ev nakliyat hususunda taşınmak isteyen herkese rahatlıkla önerebilirim.

 • img
  Byn Burcu ÖZDEMİR

  İstanbul içerisinde asansörlü ev taşıma hizmetleri düzeneği bulunan nakliye şirketlerini incelediğimde, Horozoğlu Taşımacılık şirketinin başka şirketlere kıyasla daha çok güvenli olduğunu fark ettim ve eşyalarımın nakliyesi konusunda bu şirketle çalışmayı kabul ettim. Horozoğlu Nakliyat yetkilisi Necati bey ile sürekli görüşme halinde olduk ve evimin nakliyesi kolayca sonuçlandırıldı. Herhangi sorunla karşılaşmadım. Hiç bir eşyam hasar almadı. Firmanın benimle ilgilenen tüm personeline ve Horozoğlu Nakliyat şirketine teşekkür ederim. Bu firmayı tüm İstanbul'de bulunanlara da rahatlıkla tavsiye edebilirim.