İstanbul Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

şehirler arası nakliyat

İller arası nakliye, bölgesel nakliyeye nispeten daha geniş mesafe konu edinen nakliyat biçimidir. Lojistik anlamında ayrımı bulunmamaktadır. İllerarası taşımacılıkta uzaklık oldukça fazladır. Bu gerekçeyle, sözü edilen gaye adına sevk edilecek taşıma vasıtalarının uzak mesafelere karşı muhafazalı ve emniyetli yapıda olması icap etmektedir. Kurumumuzun istihdam ettiği iller arası taşımacılık kamyonları, sağlam ve sarsıntı engelleme niteliklidir.

Zamanımız lojistik uygulamalarının gelişim göstermesiyle, çelik kasalı vasıtaların kullanışlılığı ve dayanıklılığı fazlalaşmıştır. Şehirlerarası Nakliye işlemlerinde, değişik taşıtları istihdam eden şirketimiz, süratli ve hassas nakliyat organizasyonu arzetmektedir. Memleketimizin tüm illerine iller arası taşımacılık hizmetleri sunan organizasyonumuz, yurttaşlarımızın isteklerine en doğru biçimde yanıt sunabilmek amacıyla, mecburi anlamda ihtiyaç duyulabilecek koşulları icra etmektedir. İllerarası evden eve nakliye hizmetlerinde, eğitimli bir kadro görev yapar. Aynı zamanda kurumumuzun kullandığı eşsiz çalışma şekilleriyle son derece sağlam nakliyat işlemleri icra edilmektedir.

İller Arası Lojistik Kapsamı?

Yerinde İnceleme aşamasıyla nakliyat süreçleri start alır ve lüzumlu olan vasıta, eksper raporu ile saptanır. Anlaşma sonrası evinizde mevcut bulunan tüm ev eşyaları ve cihazlar teminat altına alınır. Kırılgan eşya ve malzemelerin kendine özgü paketleme materyalleriyle ambalajlanması ile öteki eşyalarınızın korunaklanması aşamasından hemen sonra, nakliye sebebiyle belirlenen kamyon veya tıra evde bulunan tüm eşyalar istiflenir. Diğerlerinden önce hacimli ve mukavemetli mobilyalar istiflenir ve ardından kırılgan ev eşyaları ve cihazlar yüklenir.

Çelik kasalı vasıtalarımızın hassas malzeme nakli hizmeti nedeniyle spesifik bir biçimde imal edilmesiyle, illerarası nakliyede ev eşyası zarara karşı muhafaza edilmesi tam anlamda temin edilmektedir. Kurumumuz adına hizmet verdiğimiz kurum ve şahısların hizmetlerimizden memnun olması birikimimizin temel sebebidir.

Şehirler arası taşımacılık faaliyetlerinde, ambalajlama ile korunaklama faaliyetleri ayrıcalıklıdır. Uzak güzergahların sorunları ile yerleşilecek çevrenin iklimsel özelllikleri hesaplanır ve bu doğrultuda eşyaların paketlenmesi metodları uygulanır. Eşyaların paketlenmesi faaliyeti akabinde kamyon veya tıra yükleme süreci yerine getirilir. Dikkatlice uygulaması yapılan ambalajlama ve istif sayesinde eşya ve malzemeleriniz ziyan görmemektedir. İller arası taşıma adına gereken tüm belgelerimiz bulunmaktadır. Araç operatörlerimiz alanlarında uzman, mesleklerinin gerektirdiği sahip olan şahıslardır. Şirketimizin ve elemanlarımızın sahip bulunduğu yeterlilik belgeleri neticesinde, yol güzergahında olabilecek tüm resmi ve gayriresmi sıkıntılar önceden böylece engellenmiştir. Kurumumuz tüm aşamalarda tedbirli işlem yapmaktadır.

İllerarası taşımacılık ücretleri , taşınılacak yörenin mesafesi, çelik kasalı taşıma aracının niteliği, talep edilen ek seçenekler ve taşıma vasıtasının kapasitesi gibi durumlara göre değişiklik arzeder. Şirketimiz, şehirler arası nakliyat faaliyetlerimizde son derece makul bir kapsamda ücret belirlemektedir.
Müşteri Yorumlarından Örnekler

 • img
  By Muhammed ÖZER

  İstanbul içinde mevcut bulunan dairemi Horozoğlu Taşımacılık firmasıyla Erzurum'a taşıdım. Horozoğlu Nakliye, iller arası evden eve nakliye mevzuunda tavsiye edilen bir nakliyat şirketi. Adeta eksiksiz bir hizmetle karşılaştım. Eşyalarımı taşımaya gelen ekibe teşekkür ediyorum. Tüm evimdeki eşyaları ambalajladılar. Tertipli ve aynı zamanda sistemli iş yaptılar. Horozoğlu Nakliyeyi tüm taşınmak isteyenlere tavsiye ediyorum.

 • img
  By Gürbüz VURAL

  İstanbul içinde Horozoğlu Nakliyatla taşındım. Caner bey ile beraberindeki arkadaşlar tamamen ehil bir halde vazifelerini ifa ettiler. Herhangi bir eşyaya hasar vermeden özenli bir biçimde transfer işlevini yerine getirdiler ve sıkıntısız bir halde taşınma işlemlerimizi tamamladılar. Biz memnun kaldık, sorun yaşamadık. Horozoğlu Taşımacılığı İstanbul ve etrafındaki bölgede ev nakliyat hususunda taşınmak isteyen herkese rahatlıkla önerebilirim.

 • img
  Byn Burcu ÖZDEMİR

  İstanbul içerisinde asansörlü ev taşıma hizmetleri düzeneği bulunan nakliye şirketlerini incelediğimde, Horozoğlu Taşımacılık şirketinin başka şirketlere kıyasla daha çok güvenli olduğunu fark ettim ve eşyalarımın nakliyesi konusunda bu şirketle çalışmayı kabul ettim. Horozoğlu Nakliyat yetkilisi Necati bey ile sürekli görüşme halinde olduk ve evimin nakliyesi kolayca sonuçlandırıldı. Herhangi sorunla karşılaşmadım. Hiç bir eşyam hasar almadı. Firmanın benimle ilgilenen tüm personeline ve Horozoğlu Nakliyat şirketine teşekkür ederim. Bu firmayı tüm İstanbul'de bulunanlara da rahatlıkla tavsiye edebilirim.