İstanbul Uluslararası Evden Eve Nakliyat

uluslararası evden eve nakliyat

İstanbul yahut çevre semtlerde uluslar arası ev nakliye kapsamında da hizmet sunan kurumumuz, sözü edilen husustaki hizmetlerinde eşya ve yükleriniz diğer bir uzak bölgeye ulaştırılacağından dolayı kayda değer oranda daha tedbirli olmaktadır.

Şirketimizin kendi dallarında ihtisas sahibi olmuş ve aynı şekilde tecrübeli personel kadrosu desteği ile, ülkeler arası ev taşımacılığı sahasında da taşınmanın tüm külfetinden şüphesiz uzak kalabilir ve hiçbir bir problemle karşılaşmadan taşınacağınız yere geçebilirsiniz.

Uluslar arası ev nakliyesi maliyetleri hakkında şirketimizin uygulamakta olduğu ücret düzenlemesiyle, her birey kaygısızca söz konusu hizmeti kullanabilecektir. Eşya ve malzemelerinizin kısa bir zamanda ve güvenilir koşullar kapsamında nakledilmesi ve istenildiği biçimde yerleştirilmesi için, şirketimize devamlı olarak itimat edebilirsiniz.

Uluslar arası ev nakliyeciliği hususunda gereksiniminiz bulunuyorsa İstanbul Horozoğlu Nakliye firması ile irtibat kurabilirsiniz.

Uluslar arası Ev eşyası Nakliyat organizasyonlarında geniş malumat edinebileceğiniz bir takım siteler;
Müşteri Yorumlarından Örnekler

 • img
  By Muhammed ÖZER

  İstanbul içinde mevcut bulunan dairemi Horozoğlu Taşımacılık firmasıyla Erzurum'a taşıdım. Horozoğlu Nakliye, iller arası evden eve nakliye mevzuunda tavsiye edilen bir nakliyat şirketi. Adeta eksiksiz bir hizmetle karşılaştım. Eşyalarımı taşımaya gelen ekibe teşekkür ediyorum. Tüm evimdeki eşyaları ambalajladılar. Tertipli ve aynı zamanda sistemli iş yaptılar. Horozoğlu Nakliyeyi tüm taşınmak isteyenlere tavsiye ediyorum.

 • img
  By Gürbüz VURAL

  İstanbul içinde Horozoğlu Nakliyatla taşındım. Caner bey ile beraberindeki arkadaşlar tamamen ehil bir halde vazifelerini ifa ettiler. Herhangi bir eşyaya hasar vermeden özenli bir biçimde transfer işlevini yerine getirdiler ve sıkıntısız bir halde taşınma işlemlerimizi tamamladılar. Biz memnun kaldık, sorun yaşamadık. Horozoğlu Taşımacılığı İstanbul ve etrafındaki bölgede ev nakliyat hususunda taşınmak isteyen herkese rahatlıkla önerebilirim.

 • img
  Byn Burcu ÖZDEMİR

  İstanbul içerisinde asansörlü ev taşıma hizmetleri düzeneği bulunan nakliye şirketlerini incelediğimde, Horozoğlu Taşımacılık şirketinin başka şirketlere kıyasla daha çok güvenli olduğunu fark ettim ve eşyalarımın nakliyesi konusunda bu şirketle çalışmayı kabul ettim. Horozoğlu Nakliyat yetkilisi Necati bey ile sürekli görüşme halinde olduk ve evimin nakliyesi kolayca sonuçlandırıldı. Herhangi sorunla karşılaşmadım. Hiç bir eşyam hasar almadı. Firmanın benimle ilgilenen tüm personeline ve Horozoğlu Nakliyat şirketine teşekkür ederim. Bu firmayı tüm İstanbul'de bulunanlara da rahatlıkla tavsiye edebilirim.