İstanbul Evden Eve Nakliyat

istanbul evden eve nakliyat

İstanbul evden eve nakliyat faaliyet alanında icra ettiği yükümlülüğü kurumsal bir formda özümsemiş olan organizasyonumuz, İstanbul ve bölgesinde güvenilir nakliyecilik sağlamaktadır.

İstanbul ile yakınlarında kuruluşumuz tarafından yapılan evden eve nakliye işlemlerinde, İstanbul yakınlarında bulunan çalışanlarımız vazifelendirilmekte, bu lokasyondaki hizmet verdiğimiz şahıs ve kuruluşlara İstanbul alan araç parkında olan kamyon ve tırlarımız sevk edilmektedir.

Önceki tarzla ev eşyalarının taşınması çağı bu zamanda fesholmuştur. Şu anki çağda kaliteli çözümlerle evden eve nakliyat işlemlerinde gelişemeyen taşımacılık kurumlarına ev eşyalarının taşınması hakkında alaka duyulmamaktadır. Eşya taşıma işlemlerinde eğitimli olan şirket elemanlarımızın tamamı kendi kişisel sorumluluk dallarında ciddi derecede potansiyel sahibidir. Görevini adeta sanat biçimine getirmiş kişilerle kadrolaşmayı önceliği durumuna getiren işletmemiz adına, hizmet verdiğimiz birey ve kuruluşlara arz ettiğimiz servis farklılığı kayda değer oranda mühimdir.

Evden eve nakliye işlerinde ilk olarak eksper hizmetleri icra edilmektedir. Eksper hizmetleri bedelsiz neticelendirilir ve nakliye hizmetinin en ciddi aşamalarından bir tanesini oluşturur. İnceleme işlemlerinin nitelikli sunulması, nakliye süreçleri sırasında sıkıntı olmasını enlelleyecektir. Söz konusu gerekçeyle, inceleme alanında görev yapan personelimiz, alanlarında deneyimli şahıslardır.

Eksper hizmetleri sayesinde aksaklıklara ortaya çıkmadan engel olunabilmektedir.

Eksper kadromuz, raporlama faaliyetleri nedeniyle ev veya büronuza ulaştığında, ilk aşamada evinizde var olan eşya ve taşınacak malzemelerin kaplayacağı hacmi hesap eder ve lüzumlu olan olacak nakliye vasıtasını belirler. Isı ve nem benzeri harici olumsuzluklardan tüm eşyaları muhafaza eden çelik kasalı ve hususi tasarlanmış kamyonlarımız, aynı zamanda mukavemeti artırılmış sarsıntı önleme donanımlarıyla yüksek derecede güvencelidir. Çelik kasalı taşıma araçlarımız konforlu ve güvenli araçlardır. Nakil araçlarımızın bakım ve tamirleri daimi bir şekilde yapılır. Sürücülerimiz deneyimlidir.

Eksper personelimiz, en uygun nakliye vasıtasıyla beraber lüzumlu olan ambalajlama bileşenleri, istihdam edilecek personel ve farklı ciddi gereksinimleri ekspertiz esnasında belirlemektedir. Son aşamada taşınacak yerin çevresel durumu göz önünde bulundurulur ve lojistik programı yapılır. İnceleme aşaması sonrasında sigortalama işlemi yapılır.

Taşınacak eşyaların sarılması ve Kamyona Yükleme

İstanbul Evden Eve Taşıma Eylemleri hakkında tecrübe sahibi olmuş personelimiz, taşınma meselesi için uç noktada ehemmiyet içeren ambalajlama faaliyetlerini uzman tekniklerle tamamlamaktadır. Sözü edilen yüksek hizmet kalitesiyle İstanbul evden eve taşıma şirketleri arasında, organizasyonumuz hakim bir mevkidedir. İşletmemizin tariflendirdiği İstanbul evden eve taşımacılık ücretleri son derece hesaplıdır. Eşya ve taşınacak materyalin ambalajlanması, Eşya Taşıma servis faaliyetleri arasında en mühim aşamadır. Kırılgan ya da hususi eşyalar adına kapsamlı ambalajlama yöntemleri uygulanmaktadır. Çamaşır makinesi gibi elektronik eşyalar ve aygıtlar için, kendine özgü paketleme gereçleri uygulanmaktadır. Geniş mobilyalar dikkatle ambalajlanır. Montaj konusunda uzman çalışanlarımız bulunmaktadır. Eşya ve yüklerinizin tahribat almaması düşüncesiyle değişik ambalajlama opsiyonları bulunmaktadır.

Taşıma asansörü, dikkatle kurulmaktadır. Nakliyat asansörünün binaya tam olarak dayanması ve eşya taşıma bölümünün sağlam bir biçimde gidip gelmesi ve sarsılmaması zorunludur Asansör şoförümüz asansör kullanmak hususunda deneyim sahibidir. İstanbul asansörlü taşımacılık sayesinde kurumumuz, İstanbul ve civarında olan daire yada ofisinizde tüm eşya ve materyalinizi kısa bir zamanda ve sağlam bir biçimde zemine indirerek nakliye aracına yerleştirmekte ve benzer biçimde dairenize konumlandırmaktadır. Büyük möble ve beyaz eşyaların ilk aşamada ambalajlanması ve zemine indirilerek istiflenmesi önem arz eder. Hacimli malzemeler dayanıklı olması sebebiyle alt bölüme konumlandırılır. Kırılgan ev eşyaları ve elektronik cihazlar üstlerde olan kısımlara yerleştirilir.

Tüm eşya yahut malzemelerinizin getirildikleri yerde yapıldığı şekilde taşınılacak daireye konumlandırılmasıyla, ev taşıma süreci genel çerçevede bitmiş olur. Yeni mekanda eşya ve malzemelerin istediğiniz gibi konumlandırılması ve montaj aşamasının tamamlanması hususunda tecrübeli ustalarımız vazifelendirilir. İstemde bulunulması durumunda taşınan malzemelerin tam olarak yerleşmesi işlemleri konusunda bayan personel vazifelendirilebilmektedir.

İstanbul yahut çevre semtlerde uluslararası nakliye kapsamında da hizmet sunan kurumumuz, sözü edilen husustaki hizmetlerinde eşya ve yükleriniz diğer bir uzak bölgeye ulaştırılacağından dolayı kayda değer oranda daha tedbirli olmaktadır.


İstanbul evden eve nakliye ile ilgili geniş kapsamlı bilgiler; İstanbul Horozoğlu Nakliyat
Müşteri Yorumlarından Örnekler

 • img
  By Berkan KANDEMİR

  İstanbul içinde mevcut bulunan dairemi Horozoğlu Taşımacılık firmasıyla Kocaeli'ne taşıdım. Horozoğlu Nakliyat iller arası evden eve nakliye mevzuunda tavsiye edilen bir nakliyat şirketi. Adeta eksiksiz bir hizmetle karşılaştım. Eşyalarımı taşımaya gelen ekibe teşekkür ediyorum. Tüm evimdeki eşyaları ambalajladılar. Tertipli ve aynı zamanda sistemli iş yaptılar. Horozoğlu Nakliyeyi tüm taşınmak isteyenlere tavsiye ediyorum.

 • img
  By Atalay DOĞAN

  İstanbul içinde Horozoğlu Nakliyatla taşındım. Fatih bey ile beraberindeki arkadaşlar tamamen ehil bir halde vazifelerini ifa ettiler. Herhangi bir eşyaya hasar vermeden özenli bir biçimde transfer işlevini yerine getirdiler ve sıkıntısız bir halde taşınma işlemlerimizi tamamladılar. Biz memnun kaldık, sorun yaşamadık. Horozoğlu Taşımacılığı taşınmak isteyen herkese rahatlıkla önerebilirim.

 • img
  Byn Gözde KANDEMİR

  İstanbul içerisinde asansörlü ev taşıma hizmetleri düzeneği bulunan nakliye şirketlerini incelediğimde, Horozoğlu Nakliyat şirketinin başka şirketlere kıyasla daha çok güvenli olduğunu fark ettim ve eşyalarımın nakliyesi konusunda bu şirketle çalışmayı kabul ettim. Horozoğlu Nakliyat yetkilisi Alper bey ile sürekli görüşme halinde olduk ve evimin nakliyesi kolayca sonuçlandırıldı. Herhangi sorunla karşılaşmadım. Hiç bir eşyam hasar almadı. Firmanın benimle ilgilenen tüm personeline ve Horozoğlu Nakliyat şirketine teşekkür ederim. Bu firmayı tüm İstanbul'de bulunanlara da rahatlıkla tavsiye edebilirim.