İstanbul Horozoğlu Nakliyat Kurumsal Firma Profili

horozoğlu nakliyat

Taşıma kapsamında 1977 senesinden bu güne hizmet verdiğimiz dönem içinde oldukça fazla sayıda kişi, firma ve de kamu teşekkülüne hizmetlerde bulunmuş olan Horozoğlu Nakliyat, söz konusu sektörde başlıca taşımacılık kuruluşları içinde sayılmaktadır.

Hizmet verdiği birey ve işletmelere nitelikli ve ayrıca güvenceli işlemler sunan Horozoğlu Nakliyat, geçmişten gelen süreklilik içinde sağlam referanslar kazanmıştır.

Horozoğlu Nakliye organizasyon altyapısı, şehiriçi ve iller arası lojistik faaliyetleri alanında faydanıza sunduğu 2 tane 6 tekerli ve 6 tane 10 tekerli nakliye kamyonu, bölgesel asansörlü ev eşyası transfer alanında opere ettiği bir tane transfer asansörü kamyonu, hassas materyal koruma işlemleri amaçlı 1000 metrekare iç bölümü olan, güvenlikli deposu ile aynı zamanda nakil işlemleri yapılacak her farklı yük ve eşya çeşidine uygun olacak biçimde derlenmiş paketleme gereçleri depolarından meydana gelmektedir. Aynı zamanda şirketimizin, hizmet verdiği şahıs ve kuruluşların eşya nakli taleplerine zahmetsiz cevap verebilme gayesiyle istihdam ettiği, tümü kendi özel çalışma alanında eğitim sahibi ve uzman eleman ekibi mevcuttur.

İşletmemiz, evden eve taşıma hizmetiyle beraber, asansörlü nakliye , illerarası taşımacılık , uluslararası ev nakliyat , eşya muhafazası ve ofis nakliyesi süreçlerini de mütehassıs bir şekilde ifa etmektedir.

"Siz Dileyin, Biz Yerine Getirelim" sözcüğüyle, hizmet sunduğu müşterilere bir söz veren şirketimiz, müşterilerinin taleplerinin uygun koşullarda, yüksek standartlarda, güvenli bir biçimde ve tam vaktinde sağlanmasını belli başlı hareket tarzı olacak biçimde içselleştirmiştir.

Evden eve taşıma işletmeleri arasında güvenilir işletmelerden bir tanesi olan Horozoğlu Evden Eve Nakliyat kurumsal yapısına gönül rahatlığıyla güven duyabilirsiniz.
Müşteri Yorumlarından Örnekler

 • img
  By Muhammed ÖZER

  İstanbul içinde mevcut bulunan dairemi Horozoğlu Taşımacılık firmasıyla Erzurum'a taşıdım. Horozoğlu Nakliye, iller arası evden eve nakliye mevzuunda tavsiye edilen bir nakliyat şirketi. Adeta eksiksiz bir hizmetle karşılaştım. Eşyalarımı taşımaya gelen ekibe teşekkür ediyorum. Tüm evimdeki eşyaları ambalajladılar. Tertipli ve aynı zamanda sistemli iş yaptılar. Horozoğlu Nakliyeyi tüm taşınmak isteyenlere tavsiye ediyorum.

 • img
  By Gürbüz VURAL

  İstanbul içinde Horozoğlu Nakliyatla taşındım. Caner bey ile beraberindeki arkadaşlar tamamen ehil bir halde vazifelerini ifa ettiler. Herhangi bir eşyaya hasar vermeden özenli bir biçimde transfer işlevini yerine getirdiler ve sıkıntısız bir halde taşınma işlemlerimizi tamamladılar. Biz memnun kaldık, sorun yaşamadık. Horozoğlu Taşımacılığı İstanbul ve etrafındaki bölgede ev nakliyat hususunda taşınmak isteyen herkese rahatlıkla önerebilirim.

 • img
  Byn Burcu ÖZDEMİR

  İstanbul içerisinde asansörlü ev taşıma hizmetleri düzeneği bulunan nakliye şirketlerini incelediğimde, Horozoğlu Taşımacılık şirketinin başka şirketlere kıyasla daha çok güvenli olduğunu fark ettim ve eşyalarımın nakliyesi konusunda bu şirketle çalışmayı kabul ettim. Horozoğlu Nakliyat yetkilisi Necati bey ile sürekli görüşme halinde olduk ve evimin nakliyesi kolayca sonuçlandırıldı. Herhangi sorunla karşılaşmadım. Hiç bir eşyam hasar almadı. Firmanın benimle ilgilenen tüm personeline ve Horozoğlu Nakliyat şirketine teşekkür ederim. Bu firmayı tüm İstanbul'de bulunanlara da rahatlıkla tavsiye edebilirim.