Ambalaj Seçimi ve Paketleme

paketleme

Evinizdeki eşyaları taşınmaları hususunda hazrılıklarını yapma düşüncesiyle deneyimli çalışanlarımız, demontelerini ve sonrasında ambalajlama işlerini yerine getirmektedir.

Taşınacak eşyaların sarılması fiiline ciddi ehemmiyet gösteren kurumumuz mutlak surette bütün eşya ve yüklerinizi ambalajlamaktadır. Nedeni ise ambalajlama uygulaması yoksa nakilleri yapılan malzeme ve materyallerin zarar görme olasılığı neredeyse mutlaktır. Eşyaların paketlenmesi işlemleri yük ve eşyaların ziyan görmeleri olanağını ekseriyetle yok etmektedir. Eşyaların paketlenmesi sürecinin tamamlanması sonrasında tüm eşyalar titiz bir biçimde taşıyıcı vasıtaya yerleştirilir.
Müşteri Yorumlarından Örnekler

 • img
  By Muhammed ÖZER

  İstanbul içinde mevcut bulunan dairemi Horozoğlu Taşımacılık firmasıyla Erzurum'a taşıdım. Horozoğlu Nakliye, iller arası evden eve nakliye mevzuunda tavsiye edilen bir nakliyat şirketi. Adeta eksiksiz bir hizmetle karşılaştım. Eşyalarımı taşımaya gelen ekibe teşekkür ediyorum. Tüm evimdeki eşyaları ambalajladılar. Tertipli ve aynı zamanda sistemli iş yaptılar. Horozoğlu Nakliyeyi tüm taşınmak isteyenlere tavsiye ediyorum.

 • img
  By Gürbüz VURAL

  İstanbul içinde Horozoğlu Nakliyatla taşındım. Caner bey ile beraberindeki arkadaşlar tamamen ehil bir biçimde vazifelerini ifa ettiler. Herhangi bir eşyaya hasar vermeden özenli bir biçimde transfer işlevini yerine getirdiler ve sıkıntısız bir halde taşınma işlemlerimizi tamamladılar. Biz memnun kaldık, sorun yaşamadık. Horozoğlu Taşımacılığı İstanbul ve etrafındaki bölgede ev nakliyat hususunda taşınmak isteyen herkese rahatlıkla önerebilirim.

 • img
  Byn Burcu ÖZDEMİR

  İstanbul içerisinde asansörlü ev taşıma hizmetleri düzeneği bulunan nakliye şirketlerini incelediğimde, Horozoğlu Taşımacılık şirketinin başka şirketlere kıyasla daha çok güvenli olduğunu fark ettim ve eşyalarımın nakliyesi konusunda bu şirketle çalışmayı kabul ettim. Horozoğlu Nakliyat yetkilisi Necati bey ile sürekli görüşme halinde olduk ve evimin nakliyesi kolayca sonuçlandırıldı. Herhangi sorunla karşılaşmadım. Hiç bir eşyam hasar almadı. Firmanın benimle ilgilenen tüm personeline ve Horozoğlu Nakliyat şirketine teşekkür ederim. Bu firmayı tüm İstanbul'de bulunanlara da rahatlıkla tavsiye edebilirim.